ChillWeek #10 by KungFuu Music

by - 20:37:00
10 część ‪ChillWeek‬ to pierwsza playlista, będąca efektem współpracy z artystami, którzy specjalnie dla Was będą przygotowywać zbiór wyselekcjonowanych przez nich utworów. Rozpoczynamy playlistą od Marcina "KungFuu Music" Wojciechowskiego. Na starcie możemy posłuchać najnowszy numer Marcina, który dzisiaj pojawił się w sieci.

"Nigdy nie stawiam na konkretne numery, klimaty czy style, po prostu lubię dobra muzykę, są pewne numery do których uciekam, z racji sentymentów... muzyka jest wszędzie" - tak w skrócie KungFuu Music skomentował ChilWeek #10. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu! Jest Najlepiej :)
KungFuu – młody stażem producent, którego przygoda z muzyką, rozpoczęła się w 99 roku kiedy to pierwsze adaptery i kilka dobrze wyselekcjonowanych płyt sprawiły, ze jego sety można było usłyszeć w klubach w Poznaniu, Wrześni, a szczególnie w Gnieznie gdzie wspólnie z Jamolem, zacięcie tworzyli cykl elektronicznych imprez na Skarpie, cieszących się ogromną popularnością w tamtych czasach. Mixowanie jednak to nie wszystko… Ciagłe poszukiwania i pasja sprawiły, że opuścił kraj, zwiedzając Bliski Wschód. Prawie rok spędzony w Egipcie rozpoczął fascynację produkcją i tworzeniem muzyki. W roku 2011 jego pierwszy track, Balsam, pojawił się na legalnej płycie Kubiszewa wydany przez poznański Unhuman, zdecydowanie nawiązuje to rocznej przerwy i podroży. To był pierwszy krok do tego by uwierzyć, ze warto gonić marzenia. Rok 2012 owocuje w kolejne nagrania i wydawnictwa, min. Lounge Beach Records, oraz RPS Enterteyment, gdzie nagrywa wspólnie z Kroolikiem Underwoodem i Mrokasem kawałek Medytacj, na album Gentleman Flow. We Wrześni gdzie mieszka i spędza większość czasu, nagrywa wspólnie z wrzesińskimi muzykami swoje nietypowe melodie, oddając się bez reszty temu co porwało jego serce. Tworzy i gra w klimatach nu jazz, nu disco i downtempo, jest duchowym podróżnikiem szukającym swojego miejsca we współczesnym świecie. Reszta to muzyka...

Lista utworów:
KungFuu - Turn off The Light
Miguel - Do You... (Cashmere Cat Remix)
Cashmere Cat - Paws
Penthouse Penthouse x Chloe Martini - Closer
XXYYXX - Witching Hour
Embee - Gothia Limone (Tellings From Solitaria)
Bonobo - Sapphire

autor: Marcin "KungFuu Music" Wojciechowski

You May Also Like

0 komentarze